CENY

Praktické informace

Jsme nestátní zdravotnické zařízení bez smluvní podpory zdravotních pojišťoven. Díky své kvalifikaci můžu pracovat samostatně v léčení nemocných v oblasti pohybového ústrojí. Při nezlepšení stavu spolupracuji s lékaři, kteří se specializují na danou problematiku. Zakládám si na rychlém termínu objednání, dodržování objednaného času, není potřeba poukazu od praktického lékaře.

Co si vzít s sebou:

nejnovější lékařské zprávy, Rtg, magnetické rezonance v elektronické podobě, vyšetření probíhá ve spodním prádle, nepotřebujete věci na převlečení.

Co dělat po rehabilitaci?

Po rehabilitaci se můžete cítit unaveni, pokud je to možné doporučuji mírnější režim.

NA CO SE PTÁME?

Prodělané operace i když nesouvisí s danou problematikou, Císařské řezy, porody – kolik a jak byly těžké, úrazy (př. pády na zadek), úrazy při sportu, pokud přijde na vyšetření dítě ptám se se vývoj do jednoho roku a jaký byl porod.

PLATBA

Hotově po terapii na místě, není možné platit platební kartou, po dohodě můžu vystavit fakturační doklad, nepřijímáme benefity pro zaměstnance za služby.

ceník 

Tabulka cen za rehabilitaci a vyšetření

Vstupní vyšetření rehabilitace – 3000
podrobný vstupní pohovor k získání anamnézy, diagnostika poruch pohybového aparátu, zjištění přesného rozlišení původu bolestí, zhodnocení i psychické nadstavby a podílu prožitku současného stavu, seznámení s návrhem účinné léčby, závěrečná zpráva. 

Kontrolní vyšetření – 2500 Kč
zahrnuje zhodnocení stavu, kdy pacient v minulosti ukončil rehabilitaci a opět přichází po době delší než 3 měsíce

Rehabilitace – 1500,-
zahrnuje cílenou terapii na danou problematiku po předešlém vstupním vyšetření

Rehabilitace u chronických pacientů – 2000 Kč
udržovací terapie na celý pohybový aparát, pacient dochází delší období cca 1x za měsíc

Akutní rehabilitace – 2500
Zahrnuje jednorázovou pomoc od akutní bolesti a velmi rychlé objednání.

Rehabilitace dětí do 1 roku – 1000 Kč
Zjištění pohybové analýzy dítěte, posouzení spontánní motoriky, vysvětlení rodičům jak cvičit doma, praktické ukázky základního cvičení.

Rehabilitace dětí předškolního věku – 1100
Zahrnuje terapie cílené na věk dítěte.

Vstupní vyšetření u sportovců – 3500
Kineziologická analýza, diagnostika poruch pohybového aparátu, sledování techniky pohybu přes video a nebo v ordinaci, zjištění odchylek v průběhu pohybu (spolupracuji i s trenérem) účinný návrh léčby individuálně zaměřený, závěrečná zpráva pro trenéra. 

Rehabilitace sportovců – 1600 Kč
Zahrnuje terapeutické postupy s cílem pomoci co nejrychleji od bolestí. Ukázky cvičení na doma přizpůsobené individuálně každému sportovci.

Rehabilitace sportovců v terénu 30min. – 2000
Zahrnuje sledování pohybového aparátu sportovce v jeho přirozeném prostředí, spolupráce s trenérem při hodnocení závěru odchylek, pomoc při akutní bolesti na místě.

Vstupní vyšetření u těhotných – 2000

Analyzuji postavení pánve a postavení kyčelních kloubů, vyšetření zahrnuje zjištění aktivity posturálních svalů, které jsou důležité po porodu při manipulaci s miminkem.

Rehabiltace těhotných – 1500
Terapie zaměřená na pánevní oblast, uvědomění si aktivity břišních svalů.

Reagujte na vaši bolest včas

DOMLUVTE SI NÁVŠTĚVU V ORDINACI

Top