Přeskočit na obsah

Reference

Ráda bych poděkovala Mgr. Martině Šenkové za vysoce profesionální, ale velmi osobní přístup při ošetření mé vyhřezlé ploténky. Díky ní jsem se mohla vyhnout operaci a teď se cítím skvěle. Martinu bych vřele doporučila každému, kdo má problémy s pohybovým aparátem.

MuDr. H. Raková

Své myšlenky často nezveřejňuji, ale když jsem zjistil, že „zachránkyně“ naší rodiny připravuje nové webové stránky, cítil jsem, že se chci podělit s velkou spokojeností. Do ordinace Martiny Šenkové jsem přišel po následující zkušenosti. Šel jsem na pohotovost kvůli pocitu tlaku kolem srdce; Bál jsem se, že mi může hrozit infarkt nebo něco podobného. Vyšetřili mě, dali mi injekci na uvolnění a doporučili fyzioterapii. Naštěstí se ukázalo, že srdce mám v pořádku, ale z práce mám velký stres a napětí. Doporučení přátel mě zavedlo do Martiny ordinace a tam se stal zázrak. Bolest a napětí, které jsem celé dny pociťoval, zmizely po několika bezbolestných, dobře promyšlených úpravách zad. Od té doby všichni členové mé rodiny přestali chodit na různé masáže. Martina je mnohem účinněji pomáhala mým sportovně aktivním dětem a také mé ženě, která nese následky sedavého zaměstnání. Pozitivní recenze se píší pouze tehdy, když je někdo skutečně spokojen. Co jiného napsat, když jsme nesmírně šťastní a máme opravdu trvalé a pozitivní výsledky ? Nebo bych možná neměl psát. Pak bude Martina zavalena klienty, bude muset sehnat další personál, ale snad na nás bude mít ještě čas…  Ať žije Martina a my ostatní, kteří díky ní můžeme po tomto světě běhat s úsměvem, bez bolesti , a šťastný.

Tomáš Ságl

Každá návštěva u paní Šenkové vyniká profesionalitou, dovedností a individuálním přístupem. Navštívil jsem v posledních letech různé rehabilitace a paní Šenková je jednoznačně jedničkou v oboru.

JS, 49 let, Praha

Ordinaci paní magistry Šenkové jsem vyhledala zcela náhodně poté, co mému synovi (14 let, žák 8 třídy) při akutní bolesti zad (nemohl ani vydržet sedět ve škole) předepsala lékařka rehabilitace za měsíc a půl. Paní magistra Šenková syna objednala obratem. Musím ocenit velmi profesionální, ale zároveň lidský přístup. Nejenže mu pomohla s akutní bolestí, ale poradila i do budoucna. Určitě mohu ordinaci paní magistry Šenkové vřele doporučit.

Bohumila Bauerová

Having to regularly cope with body pains due to morphology and frequent travelling, I am very happy when I can benefit from Martina Senkova’s safe judgement and hands, certainly my best physio experience in a long time

Pierre, Prague

cs_CZCzech